Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutinė savaitė
 2. Norėčiau pridurti jog kas kurį laiką Verse duoda papildomai 1€ į piniginę už tai jog padarote nors 0,01€ pervedimą.
 3. Todėl neparašyta nes matau webfailai svetainėje patalpintų failų iš čia, tai įdomu kodėl neparašei.🤐
 4. Kodel neparašyta iš kur šis failas parsiųstas? 😄 p.S. daugiau tokių failų galima rasti www.webfailai.lt 🙂
 5. Version 1.0.0

  0 downloads

  Hostingo turinio valdymo sistema, parašyta PHP7 kalba, bei MySQLi. Vartotojų funkcijos: Registracija Prisijungimas Balanso papildymas (PaySera) Pasirinkto plano užsakymas Plano pratesimas Užsakytų planų peržiūra Slaptažodžio keitimas Atsijungimas Papildomos admin funkcijos: Visų klientų peržiūra, suspend, unsuspend Balanso papildymas pasirinktam klientui Kliento pašalinimas iš sistemos užsakymų peržiūra, bei jų valdymas Palaugų peržiūrėta, kurimas, trinimas Nedariau, kad jei nepakankamas balansas ir baigiasi galiojimo laikas, sistema pašalintų paskyra. Tiesiog per admin parodis, kad planas neaktyvus ir pats administratorius nuspres ar susisiekti su užsakovu ar ištrinti paskyrą ( friendly sprendimas).
 6. 200 - asis narys(ė) Sveiki, Katik įvyko pirmas konkursėlis mini, taigi iškarto jau skelbiamas antras konkursėlis ir taškai 5x kartų kilą iškarto 🙂 Forume šiuo metu jau yra 102 vartotojai. Laukiama 200 - ojo vartotojo ir bus renkamas atsitiktinis narys kuris gaus 500 taškų! Kaip viskas vyks? Kaip užsiregistruos 200 narių forume, bus renkami 3 atsitiktiniai nariai kurie laimės taškus: 1 narys - 500 taškų. 2 narys - 250 taškų. 3 narys - 50 taškų. Kad vyktu viskas sąžiningai bus viskas filmuoja su kamera desktopo t.y. su programėle Debut Video Capture Software Toliau bus naudojama svetainė https://www.calculator.net išrinkti 3 laiminguosius. Sėkmės visiems!
 7. Truputis atnaujinimų! Įdiegta funkcija leidžianti pranešti apie neveikiantį filmą. Galimybė prašyti savo norimo filmo. Sukurta taškų sistema (skirta aktyvumui pakelti) taškai gaunami už registracija, filmų komentavimą, pakvietimus su (reff) nuoroda, pranešimą apie neveikiantį filmą, atsakymą apklausoje. Filmų peržiūros išlieka be taškų. Minusuojami taškai kol kas tik už filmų prašymus. Bus galimybė persiųsti taškus kitam vartotojui. Atsirado galimybė vartotojams įkelti filmus, filmus prieš tai turi patikrinti administracija, suteikus nariui Uploader statusą filmai pasitvirtina automatiškai. Galimybė išsisaugoti filmus, netolimoje ateityje ir serialus į savo grojaraštį, grojaraštyje iškart bus matoma ar filmas buvo atnaujintas ir jei serialas, ar atsirado naujų serijų po paskutinio prisijungimo. Per ~2mėn. turime virš 800 filmų bei 300 registruotų vartotojų nors registracija nebūtina. Kaip pradžiai tai manau šauniai.
 8. Ankstesni
 9. Pritariu jog visur yra rizika. Savo pinigus jau susigražinau, kas per mane registravosi irgi jau tuoj turėtų. Realiai pačiu projektu vis dar tikiu ir kažkiek pinigų palieku. Pačio Skirmanto video buvo apie mmm tipo projektus, kažkaip tikejausi jog daugiau pasidomęs apie patį projektą, bet ir su turima info daug nesąmonių prisakė. O uždarbyje kiek skaičiau, tai negatyvas yra iš tų ,kurie pavydi jog kažkiek žmonių tapo turtingesni Lietuvoje.
 10. Uždarbyje taip pat buvo plačiai kalbama šia tema, vieni sakosi susigrąžinę bei +5k uždirbę, kiti pritaria Skirmantui ir sako jog tiesiog fake, ir bus pasėkimų. Pats nesiryžtu ,,kišti" pinigų į tokias investicijas tai nieko pakomentuoti negaliu. Bet manau ne pirma ne paskutinė platforma kurioje kažkas išloš, kažkas praloš. Su bitcoin irgi buvo sakoma neįmanoma pasisavinti, pavogti. O baigėsi kuo? Pavogė milijardus ir krito valiutos kursas iškart. Visur rizika.
 11. Kai žmonės pradirbs 10 metų ant tinklapių kūrimo gal supras kaip atskirti auditorija, kur reikia įdėti darbo į grafiką norint pritraukti žmonių o kur esminė dalis yra turinys ir visiem dzin koks tas dizainas. Kaip ir gerai žinomas filmai-in, koks ten dizainas? Nėra, tik išdėstymai, bet lankytojai renkasi dėl turinio o ne dizaino. Mano atveju kuo paprasčiau, aiškiau, tuo geriau. Visas dizainas paremtas tik html/css nei vieno paveikslėlio pas padeda užkrauti svetainę greičiau. Negavau nei vieno vartotojo nusiskundimo jog kažkas neaišku ar negražus dizainas. Dėl responsive tai gali būti padarysiu ateityje, jei vartotojų skaičius rodys jog reikia. O dabar yra svarbesnių funkcijų kūrimas bei turinio pildymas.
 12. Paprastas ir patogus tas dizainas, ko daugiau reikia filmų puslapiui.
 13. Laikas tik parodys, radau info jog nuo 2019 gegužės veikia projektas, grynai pats ai.marketing + Google pay ir Apple pay bet ko nepatvirtina. Vasara turėtų atsirasti visa kortos pagal planus, tai galima to dalyko ir palaukti naujiems žmonėms projekte manau. Mano naujos išmokos:
 14. Mano nuomonė kad su laiku daug kas sudegs su tuo ai.marketing.
 15. Šiandienos išmoka: Skirmanto sukurtas video apie šį projektą: Nei už, nei prieš, visada apsvarstykite rizikas
 16. Version 1.0.0

  4 downloads

  Skyradio.lt - Tai internetinės radijos sistema.
 17. Version 1.0.0

  1 download

  llb.lt - Apie sistemą nėra ko daug ir pasakyti, tai tiesiog žaidimo top serverių sąrašas. Sistemoje pilnai veikia registracija, prisijungimas, vartotojo zona (kur galima pridėti savo serverį), slaptažodžio atstatymas, balsavimas už pasirinktą serverį. Visa sistema taip pat surišta su VPSnet sms mokėjimo sistema. Administracijos prisijungimas: Slapyvardis: adminas Slaptažodis: lol1 Vartotojo prisijungimas: Slapyvardis: vartotojas Slaptažodis: lol1
 18. Version 1.0.0

  0 downloads

  Shh.lt - Muzikos svetainė su automatiniu muzikos kėlimu iš kitų puslapių. Viskas vyksta taip, kai paleidžiamas importavimo script'as tuomet jungiamasi prie nurodyto puslapio, einama į nurodytą muzikos kategoriją ir iš ten siurbiama visa muzika, t.y nuorodos į ten kur patalpinta muzika, pavadinimai, kategorijos. Tačiau dainų ištraukimas jau turėtu nebeveikti dėl svetainių kodų pakeitimų, tad reiktu atsinaujinti.
 19. Vyksta akcija, į banko kortelę nėra 3$ mokesčio. Į monese greičiau ,nei per parą atėjo. https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv
 20. Na dėl responsive tai pagalvosiu. Php fusion kaip žinoma koduota naudojant <table> tagus tad reikėtu perdaryti didžiąją dalį tinklapio sistemos. Dėl dizaino tai vartotojai džiaugiasi. Paprastas, tamsus, neapkraunantis. Buvusių svetainių dizainų turiu ir aš įvairių, tačiau manau paliksime šį, bent jau unikalus ir vien tik ant css todėl visiškai neapkrauna tinklapio. Gali atsiųsti į PM screenshot kaip ten jie atrodo, bet abejoju jog sudomins. Filtras bus tikrai. O dėl talpyklos tai nebuvo nusiskundimu jog nerodytu ar neišplečia kaip kad pas kitus nutinka, o investuoti į serverius kai net neplanuoji rinkti pinigus ir gauti iš to pelną nėra logikos. Dėl filmų kėlimo tai jei tik noro yra žinoma priimčiau į komandą, kadangi iš esmės filmų tinklapiuose yra svarbiausia tai turinys.
 21. Gerai pastebeta, tai vienas is pagrindiu dalyku. 1. Dizainas man nepatiko, turiu keleta dizainu is senu laiku, tikrai labai grazus jei atsimeni kinofilmai.in projekta, turiu visus ju buvusius dizainus, galeciau kaip ir pasidalint 🙂 2. Tokiam projektui noretusi, kad filmai butu talpinami savo serveryje, nes si talpykla nevisados veikia ant smart tv, tia garso ar dar kokiu problemu nera. 3. Reikia filtro 4. srfitas baisus. p.s. galeciau prisidet prie projekto pakelt filmu, jei reikia ir is programavimo puses 🙂
 22. 2020 responsive dizainas privalumas? Its a must dabar.
 23. Turbūt vienas iš privalumų būtų responsible dizainas, kad ir su telefonu patogu būtų žiūrėti.
 24. Leidžia dar, jokių problemų. Dabar kažkokia akcija su online cashback vyksta ir turėtų neblogų update pareiti po naujų. Švenčių proga atiduosių 10% jums atgal nuo investuotos sumos.
 25. Sveiki bičiuliai, Noriu jums pristatyti naują projektą, kurį kuriame kartu su nariu @Slageris Taigi svetainė valdoma mūsų mylimu PHP-Fusion varikliuku 😀 Klausite kodėl PHP-Fusion, ne DLE ar WordPress? -Atsakymas paprastas, dėl sistemos vidaus programavimo. Labai paprasta koduotė, bet kada per keletą minučių galima sukurti naujų funkcijų (nereikia ieškoti įskiepių, papildinių...) tiesiog php kodas. Šiuo metu svetainė dar nėra užbaigta, kursime vartotojams palankias funkcijas. Taip pat turime funkcijų ne tik vartotojams bet ir administratoriams, tokias kaip filmų informacijos ištraukimas iš Imdb, kas palengvina darbą keliant filmus. Dizainas unikalus, visai šviežias, dar truputi apšlifuosim. Tinklapis talpinamas DMCA ignored serveryje, tad tikimės užsibūti ilgesniam laikui. Žinoma serverio planą teks keisti į galingesnį, tačiau tai jau ateityje. Šiuo metu turime jau virš 400 filmų, kas iš dalies nėra daug, tačiau jei suprantama jog kalba eina apie filmus, manau daugelis pritars jog tai nėra maži skaičiai. Ir šie skaičiai kasdien vis didėja. Dabar klausimas jums: Kokių funkcijų jūsų nuomone reikėtų šauniam filmų tinklapiui. Būsime dėkingi už kiekvieną pastebėjimą, kai ką ir įgyvendinsim. TOPFILMAI.online
 1. Rodyti daugiau veiklos