Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.12.24 visose srityse

 1. 1 Karmos taškas
  Kai žmonės pradirbs 10 metų ant tinklapių kūrimo gal supras kaip atskirti auditorija, kur reikia įdėti darbo į grafiką norint pritraukti žmonių o kur esminė dalis yra turinys ir visiem dzin koks tas dizainas. Kaip ir gerai žinomas filmai-in, koks ten dizainas? Nėra, tik išdėstymai, bet lankytojai renkasi dėl turinio o ne dizaino. Mano atveju kuo paprasčiau, aiškiau, tuo geriau. Visas dizainas paremtas tik html/css nei vieno paveikslėlio pas padeda užkrauti svetainę greičiau. Negavau nei vieno vartotojo nusiskundimo jog kažkas neaišku ar negražus dizainas. Dėl responsive tai gali būti padarysiu ateityje, jei vartotojų skaičius rodys jog reikia. O dabar yra svarbesnių funkcijų kūrimas bei turinio pildymas.
 2. 1 Karmos taškas
  Turbūt vienas iš privalumų būtų responsible dizainas, kad ir su telefonu patogu būtų žiūrėti.
 3. 1 Karmos taškas
  Kiek pats galėjau ir kiek man reikėjo isiverčiau IPB v4.5.3 versija. Žinoma ne 100% išversta bet tikrai daugiau nei pusia ir visos pagr. beveik funkcijos išverstos. Slaptažodis: uzdarbioforumas.lt Kadangi negaliu prikabinti failo .rar tai patalpinu kitoje talpykloje. Atsiųsti
 4. -1 Karmos taškai
  Na dėl responsive tai pagalvosiu. Php fusion kaip žinoma koduota naudojant <table> tagus tad reikėtu perdaryti didžiąją dalį tinklapio sistemos. Dėl dizaino tai vartotojai džiaugiasi. Paprastas, tamsus, neapkraunantis. Buvusių svetainių dizainų turiu ir aš įvairių, tačiau manau paliksime šį, bent jau unikalus ir vien tik ant css todėl visiškai neapkrauna tinklapio. Gali atsiųsti į PM screenshot kaip ten jie atrodo, bet abejoju jog sudomins. Filtras bus tikrai. O dėl talpyklos tai nebuvo nusiskundimu jog nerodytu ar neišplečia kaip kad pas kitus nutinka, o investuoti į serverius kai net neplanuoji rinkti pinigus ir gauti iš to pelną nėra logikos. Dėl filmų kėlimo tai jei tik noro yra žinoma priimčiau į komandą, kadangi iš esmės filmų tinklapiuose yra svarbiausia tai turinys.