Wasiulis

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  133
 • Taškų

  167 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%

Wasiulis paskutinį kartą laimėjo Sausio 19

Wasiulis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Gera

1 sekėjas

Apie Wasiulis

 • Gimtadienis 1992.02.06

Papildoma informacija

Paskutiniai profilyje apsilankė

467 profilio peržiūros
 1. Pagal turinį tai pasakyčiau jog labai suvelta sistema, ten viduje kiek jų? 3 kokios atskiruose aplankuose.
 2. Norėčiau pridurti jog kas kurį laiką Verse duoda papildomai 1€ į piniginę už tai jog padarote nors 0,01€ pervedimą.
 3. Todėl neparašyta nes matau webfailai svetainėje patalpintų failų iš čia, tai įdomu kodėl neparašei.🤐
 4. Version 1.0.0

  2 downloads

  Hostingo turinio valdymo sistema, parašyta PHP7 kalba, bei MySQLi. Vartotojų funkcijos: Registracija Prisijungimas Balanso papildymas (PaySera) Pasirinkto plano užsakymas Plano pratesimas Užsakytų planų peržiūra Slaptažodžio keitimas Atsijungimas Papildomos admin funkcijos: Visų klientų peržiūra, suspend, unsuspend Balanso papildymas pasirinktam klientui Kliento pašalinimas iš sistemos užsakymų peržiūra, bei jų valdymas Palaugų peržiūrėta, kurimas, trinimas Nedariau, kad jei nepakankamas balansas ir baigiasi galiojimo laikas, sistema pašalintų paskyra. Tiesiog per admin parodis, kad planas neaktyvus ir pats administratorius nuspres ar susisiekti su užsakovu ar ištrinti paskyrą ( friendly sprendimas).
 5. Truputis atnaujinimų! Įdiegta funkcija leidžianti pranešti apie neveikiantį filmą. Galimybė prašyti savo norimo filmo. Sukurta taškų sistema (skirta aktyvumui pakelti) taškai gaunami už registracija, filmų komentavimą, pakvietimus su (reff) nuoroda, pranešimą apie neveikiantį filmą, atsakymą apklausoje. Filmų peržiūros išlieka be taškų. Minusuojami taškai kol kas tik už filmų prašymus. Bus galimybė persiųsti taškus kitam vartotojui. Atsirado galimybė vartotojams įkelti filmus, filmus prieš tai turi patikrinti administracija, suteikus nariui Uploader statusą filmai pasitvirtina automatiškai. Galimybė išsisaugoti filmus, netolimoje ateityje ir serialus į savo grojaraštį, grojaraštyje iškart bus matoma ar filmas buvo atnaujintas ir jei serialas, ar atsirado naujų serijų po paskutinio prisijungimo. Per ~2mėn. turime virš 800 filmų bei 300 registruotų vartotojų nors registracija nebūtina. Kaip pradžiai tai manau šauniai.
 6. Uždarbyje taip pat buvo plačiai kalbama šia tema, vieni sakosi susigrąžinę bei +5k uždirbę, kiti pritaria Skirmantui ir sako jog tiesiog fake, ir bus pasėkimų. Pats nesiryžtu ,,kišti" pinigų į tokias investicijas tai nieko pakomentuoti negaliu. Bet manau ne pirma ne paskutinė platforma kurioje kažkas išloš, kažkas praloš. Su bitcoin irgi buvo sakoma neįmanoma pasisavinti, pavogti. O baigėsi kuo? Pavogė milijardus ir krito valiutos kursas iškart. Visur rizika.
 7. Kai žmonės pradirbs 10 metų ant tinklapių kūrimo gal supras kaip atskirti auditorija, kur reikia įdėti darbo į grafiką norint pritraukti žmonių o kur esminė dalis yra turinys ir visiem dzin koks tas dizainas. Kaip ir gerai žinomas filmai-in, koks ten dizainas? Nėra, tik išdėstymai, bet lankytojai renkasi dėl turinio o ne dizaino. Mano atveju kuo paprasčiau, aiškiau, tuo geriau. Visas dizainas paremtas tik html/css nei vieno paveikslėlio pas padeda užkrauti svetainę greičiau. Negavau nei vieno vartotojo nusiskundimo jog kažkas neaišku ar negražus dizainas. Dėl responsive tai gali būti padarysiu ateityje, jei vartotojų skaičius rodys jog reikia. O dabar yra svarbesnių funkcijų kūrimas bei turinio pildymas.
 8. Version 1.0.0

  4 downloads

  Skyradio.lt - Tai internetinės radijos sistema.
 9. Version 1.0.0

  1 download

  llb.lt - Apie sistemą nėra ko daug ir pasakyti, tai tiesiog žaidimo top serverių sąrašas. Sistemoje pilnai veikia registracija, prisijungimas, vartotojo zona (kur galima pridėti savo serverį), slaptažodžio atstatymas, balsavimas už pasirinktą serverį. Visa sistema taip pat surišta su VPSnet sms mokėjimo sistema. Administracijos prisijungimas: Slapyvardis: adminas Slaptažodis: lol1 Vartotojo prisijungimas: Slapyvardis: vartotojas Slaptažodis: lol1
 10. Version 1.0.0

  0 downloads

  Shh.lt - Muzikos svetainė su automatiniu muzikos kėlimu iš kitų puslapių. Viskas vyksta taip, kai paleidžiamas importavimo script'as tuomet jungiamasi prie nurodyto puslapio, einama į nurodytą muzikos kategoriją ir iš ten siurbiama visa muzika, t.y nuorodos į ten kur patalpinta muzika, pavadinimai, kategorijos. Tačiau dainų ištraukimas jau turėtu nebeveikti dėl svetainių kodų pakeitimų, tad reiktu atsinaujinti.
 11. Na dėl responsive tai pagalvosiu. Php fusion kaip žinoma koduota naudojant <table> tagus tad reikėtu perdaryti didžiąją dalį tinklapio sistemos. Dėl dizaino tai vartotojai džiaugiasi. Paprastas, tamsus, neapkraunantis. Buvusių svetainių dizainų turiu ir aš įvairių, tačiau manau paliksime šį, bent jau unikalus ir vien tik ant css todėl visiškai neapkrauna tinklapio. Gali atsiųsti į PM screenshot kaip ten jie atrodo, bet abejoju jog sudomins. Filtras bus tikrai. O dėl talpyklos tai nebuvo nusiskundimu jog nerodytu ar neišplečia kaip kad pas kitus nutinka, o investuoti į serverius kai net neplanuoji rinkti pinigus ir gauti iš to pelną nėra logikos. Dėl filmų kėlimo tai jei tik noro yra žinoma priimčiau į komandą, kadangi iš esmės filmų tinklapiuose yra svarbiausia tai turinys.
 12. Sveiki bičiuliai, Noriu jums pristatyti naują projektą, kurį kuriame kartu su nariu @Slageris Taigi svetainė valdoma mūsų mylimu PHP-Fusion varikliuku 😀 Klausite kodėl PHP-Fusion, ne DLE ar WordPress? -Atsakymas paprastas, dėl sistemos vidaus programavimo. Labai paprasta koduotė, bet kada per keletą minučių galima sukurti naujų funkcijų (nereikia ieškoti įskiepių, papildinių...) tiesiog php kodas. Šiuo metu svetainė dar nėra užbaigta, kursime vartotojams palankias funkcijas. Taip pat turime funkcijų ne tik vartotojams bet ir administratoriams, tokias kaip filmų informacijos ištraukimas iš Imdb, kas palengvina darbą keliant filmus. Dizainas unikalus, visai šviežias, dar truputi apšlifuosim. Tinklapis talpinamas DMCA ignored serveryje, tad tikimės užsibūti ilgesniam laikui. Žinoma serverio planą teks keisti į galingesnį, tačiau tai jau ateityje. Šiuo metu turime jau virš 400 filmų, kas iš dalies nėra daug, tačiau jei suprantama jog kalba eina apie filmus, manau daugelis pritars jog tai nėra maži skaičiai. Ir šie skaičiai kasdien vis didėja. Dabar klausimas jums: Kokių funkcijų jūsų nuomone reikėtų šauniam filmų tinklapiui. Būsime dėkingi už kiekvieną pastebėjimą, kai ką ir įgyvendinsim. TOPFILMAI.online
 13. Version 1.0.0

  4 downloads

  Pakvietimų sistema. Pakviečiant tam tikrą skaičių lankytojų atidaromos nuotraukos.
 14. Atsinaujinus Verse nuo šiol reikia įdėti tik 5€ ir gausite papildomai 5€ Išimti galima per 1 sekundė, patvirtinimas lengvas. Uzsiregistruojate, Patvirtinate tapatybe. Įdedame 5€ iš savo sąskaitos, Persiunčiame 5€ man (būsiu pas jus kontaktuose) https://verse.me/$zigimantasv1 Ir gausite 5€, Persiunčiu atgal jums jūsų 5€ ir turite jau 10€, galite išimti per sekundę atgal į banką. Registracija: https://verse.me/invite/C3VQSV Po registracijos BŪTINAI įveskite pakvietimo kodą, Spauskite ant savo Profilio > Promo code > C3VQSV