Wasiulis

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  142
 • Taškų

  1.721 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13
 • Atsiliepimai

  100%

Wasiulis paskutinį kartą laimėjo Gegužės 2

Wasiulis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

14 Gera

1 sekėjas

Apie Wasiulis

 • Gimtadienis 1992.02.06

Papildoma informacija

Paskutiniai profilyje apsilankė

696 profilio peržiūros
 1. Sveiki! Ieškau moderatoriaus filmų tinklapyje. Užduotys: Kelti filmus (pačiam kelti nereikia, bus nurodyta iš kur paimti. vieno filmo įkėlimas trunka iki 1 minutės.) Peržiūrėti pranešimus apie neveikiančius filmus ir tai išspręsti. Stebėti komentarus nuo spamerių. Atlygis priklausytu nuo darbo, tai suderinsim asmeniškai.
 2. Iv.lt skelbia akciją, dabar .eu domeno registracija 10-čiai metų kainuoja TIK 10€ Akcija vyksta iki Gegužės 12d. Nepraleiskite. Rekomenduoju registruotis per mano nuorodą, gausite 20% nuo kiekvieno užsakymo sumos premijos pavidalu. Rekomendavimo nuorodų puslapis: https://paslaugos.iv.lt/rekomenduoti.php?ejgzTXpzawkyCTE3ZDE
 3. Pridedu info jog čia dizainas php-fusion v7 🙂
 4. Nori būti RDJ? Parašysiu tau.
 5. Pristatau naują projektą, radijo stotis ENERGY FM, orientuota į šokių muzikos stilių. Kruopščiai atrenkama muzika, kol kas veikia tik serveris, bet bus ieškomi RDJ darbui radijuje, tinklapis taip pat kūrimo stadijoje. Šiuo metu vyksta radijo bandymai iki 40 žmonių, jei viršija, bus registruojama stotis oficialiai ir plečiama auditorija. ENERGY FM
 6. Būtu gerai duomenų bazė 🙂
 7. Kaip su btc taip ir su pi network manau bus. Realiau nei čia 🙂
 8. Jo būtu it man įdomu pamatyti kas ten per sisters nekuriant demo 🙂
 9. Pagal turinį tai pasakyčiau jog labai suvelta sistema, ten viduje kiek jų? 3 kokios atskiruose aplankuose.
 10. Norėčiau pridurti jog kas kurį laiką Verse duoda papildomai 1€ į piniginę už tai jog padarote nors 0,01€ pervedimą.
 11. Todėl neparašyta nes matau webfailai svetainėje patalpintų failų iš čia, tai įdomu kodėl neparašei.🤐
 12. Version 1.0.0

  8 downloads

  Hostingo turinio valdymo sistema, parašyta PHP7 kalba, bei MySQLi. Vartotojų funkcijos: Registracija Prisijungimas Balanso papildymas (PaySera) Pasirinkto plano užsakymas Plano pratesimas Užsakytų planų peržiūra Slaptažodžio keitimas Atsijungimas Papildomos admin funkcijos: Visų klientų peržiūra, suspend, unsuspend Balanso papildymas pasirinktam klientui Kliento pašalinimas iš sistemos užsakymų peržiūra, bei jų valdymas Palaugų peržiūrėta, kurimas, trinimas Nedariau, kad jei nepakankamas balansas ir baigiasi galiojimo laikas, sistema pašalintų paskyra. Tiesiog per admin parodis, kad planas neaktyvus ir pats administratorius nuspres ar susisiekti su užsakovu ar ištrinti paskyrą ( friendly sprendimas).
 13. Truputis atnaujinimų! Įdiegta funkcija leidžianti pranešti apie neveikiantį filmą. Galimybė prašyti savo norimo filmo. Sukurta taškų sistema (skirta aktyvumui pakelti) taškai gaunami už registracija, filmų komentavimą, pakvietimus su (reff) nuoroda, pranešimą apie neveikiantį filmą, atsakymą apklausoje. Filmų peržiūros išlieka be taškų. Minusuojami taškai kol kas tik už filmų prašymus. Bus galimybė persiųsti taškus kitam vartotojui. Atsirado galimybė vartotojams įkelti filmus, filmus prieš tai turi patikrinti administracija, suteikus nariui Uploader statusą filmai pasitvirtina automatiškai. Galimybė išsisaugoti filmus, netolimoje ateityje ir serialus į savo grojaraštį, grojaraštyje iškart bus matoma ar filmas buvo atnaujintas ir jei serialas, ar atsirado naujų serijų po paskutinio prisijungimo. Per ~2mėn. turime virš 800 filmų bei 300 registruotų vartotojų nors registracija nebūtina. Kaip pradžiai tai manau šauniai.
 14. Uždarbyje taip pat buvo plačiai kalbama šia tema, vieni sakosi susigrąžinę bei +5k uždirbę, kiti pritaria Skirmantui ir sako jog tiesiog fake, ir bus pasėkimų. Pats nesiryžtu ,,kišti" pinigų į tokias investicijas tai nieko pakomentuoti negaliu. Bet manau ne pirma ne paskutinė platforma kurioje kažkas išloš, kažkas praloš. Su bitcoin irgi buvo sakoma neįmanoma pasisavinti, pavogti. O baigėsi kuo? Pavogė milijardus ir krito valiutos kursas iškart. Visur rizika.