Tomas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Taškų

  25 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A

Reputacija

0 Neutrali

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Šiandienos išmokos iš 2 mano paskyrų. Atėjo per ~18 valandų.
 2. Neseniai gauta išmoka Realiai galvojau jog bus eilinis hyip, bet projektui beveik jau metai ir visdar mokus. Manau projektas turintis perspektyvą. Dėl daugiau informacijos visada galiu pakonsultuoti.
 3. Manau reiktų ir šiam puslapiui ssl, Google reitinguotų aukščiau.
 4. Taip sekasi vienai iš mano paskyrų. Kitos paskyros truputi mažiau uždirba profito, tačiau vistiek pliusas. P.S. Mačiau jog yra investavusių nemažai per mane, tačiau niekas man nerašo 🤔
 5. Pastebėjau jog daug kas kviečia draugus kurie investuoja. Jei taip darote, tai turite ir patys kažkiek investuoti, kitaip tie 5% ateina man. Taip pat pastebėjau jog dominuoja 10-20$ investavimas, tačiau atsipirkimas su tiek tik prailgęs. Asmeniškai rekomenduočiau investuoti 50-60$, taip pirmąją išmoką pasiekti bus daug lengviau. Taip pat investavę parašykite man ir grąžinsiu 5% nuo investuotos sumos. Rizika prarasti pinigus šiuo momentu yra gana maža dėl projekto amžiaus ir didėjančio investuotojų skaičiaus, o galimas pelnas gali būti +100%.
 6. Asmeniškai buvau investavęs 1200$, prieš porą dienų įsidėjau dar 1800$. Dabartinis tikslas bus atgauti 2k, o toliau viską reinvestuoti.
 7. Honkongo projektas, pati įmonė gyvuoja apie 3 metus, šis tinklapis dar neturi metų. Įmonė taip pat užsiima kitais projektais. Būtent šio tinklapio esmė yra panaudoti AI technologijas reklamoje. Pasinaudodamas analizemis, robotas suranda tinkamiausius produktus ir juos reklamuoja. Pasinaudodamas kitų garsių įmonių cashback programomis projektas taip generuoja pajamas. Visi reklamavimai vyksta bendram portfeli, tačiau pardavimai paskirstomi atsitiktine tvarka pagal investuota sumą. Limitas būtų kažkur 3k dolerių vienai paskyrai. Kad galėtumet pasižiūrėti kaip veikia projektas, jie paskolina jums 50$, kuriuose reikės vėliau grąžinti. Jie turėtų sugeneruoti per mėnesį 23-30$ pelno , kuris liks jums. Tačiau pasinaudojus šitą akcija, pirmas išsiėmimas yra nuo 100$. Ką reikės daryti? 1. Registracija čia: https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv registruokitės paspaudę ant "smegenų" 2. Užpildote visus duomenis ir viskas, laukiate, kol robotas pasiims 50 usd ir investuos. 3. Jeigu norite uždirbti daugiau, tai siūlau investuoti ir gausite daugiau cashback. 4. Galite kviesti draugus ir jeigu jie įdės pinigų - jūs gausite 5% proc nuo įdėtos sumos 5. Tikrai viskas labai paprasta, puiki vieta padėti kažkokią dalį pinigų, kurie po tam tikro laiko atneš pelną Kaip visada prisiminkite, jog investavimas visada susijęs su rizika. Investuokitę tik tai, ką galėtum prarasti. Iki naujų metų savo refferalams grąžinsių 5% nuo investuotos sumos. Mano išmoka: https://www.part.lt/img/8d83677747918470758ed6ca20c9f4e3944.png
 8. Šitą programėlę laikyčiau mažų darbu kasdien. Lietuvių appsas, yra tiek ios, tiek android. Skenuojat prekių kodus ir gaunat arba taškų arba kokį nors prizą. Prizų yra įvairiausių: nuo pildyk papildymo už 1 eurą iki Amazon ar Netflix kuponų. Ref jokio nėra. Kasdien galima sužaisti 2 kartus Prekių kodus galima gauti iš Sanitex(taškas)eu Pats pasiėmiau neseniai wolt 10 eurų ir viskas buvo tvarkoje.
 9. Coinbase yra earn sistema, kuri leidžia nemokamai gauti įvairių kriptovaliutų peržiūrėjus informacinius video apie jas ir atsakius atsakymus. Už atsakymus galima gauti 2-3 dolerius, už visus klausimus gausite kažkur 45$. Norint pasiimti šiuos nemokamos 45$ reikės patvirtinti paskyrą dokumentais, tad reikia turėti 18 arba su tėvų paskyra daryti. Stellar lumens (XLM) (10$): Link'as: https://coinbase.com/earn/xlm/invite/s8h3ckd0 10$+40$ Atsakymai: 1: Stellar is a decentralized coin that unites currencies. 2: Facilitating low cost, universal payments. 3: Fast, secure and global. 4: To issue and exchange tokens quickly. 5: It relies on a cooperation of trusted nodes. EOS (10$) Link'as: https://coinbase.com/earn/eos/invite/rsjhzn08 10$+40$ Atsakymai: 1: Blockchain protocol for fast, scalable transactions. 2: Delegated proof of stake. 3: Fast free transfers. 4: Stake EOS tokens. 5: Upgradable smart contracts. Compound (COMP) (9$+10$) Link'as: https://coinbase.com/earn/comp/invite/qspbghtv 9$+10$+40$ Atsakymai: 1: Earning interest on your crypto. 2: Supply a crypto asset as collateral. 3: COMP token holders.
 10. Nupirkčiau kažkokias mėnesinės pajamas generuojanti projektą. Labiau domintu svetainės su automatizuotais procesais, tačiau domina ir kitos. Atsiskaityti galiu crypto valiutomis, paypal, swed, monese būdais. P.S. reiktų perku prefix.