Tomas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  19
 • Taškų

  82 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  N/A

Tomas paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 26 2020

Tomas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

1 Neutrali

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Pritariu jog visur yra rizika. Savo pinigus jau susigražinau, kas per mane registravosi irgi jau tuoj turėtų. Realiai pačiu projektu vis dar tikiu ir kažkiek pinigų palieku. Pačio Skirmanto video buvo apie mmm tipo projektus, kažkaip tikejausi jog daugiau pasidomęs apie patį projektą, bet ir su turima info daug nesąmonių prisakė. O uždarbyje kiek skaičiau, tai negatyvas yra iš tų ,kurie pavydi jog kažkiek žmonių tapo turtingesni Lietuvoje.
 2. Laikas tik parodys, radau info jog nuo 2019 gegužės veikia projektas, grynai pats ai.marketing + Google pay ir Apple pay bet ko nepatvirtina. Vasara turėtų atsirasti visa kortos pagal planus, tai galima to dalyko ir palaukti naujiems žmonėms projekte manau. Mano naujos išmokos:
 3. Šiandienos išmoka: Skirmanto sukurtas video apie šį projektą: Nei už, nei prieš, visada apsvarstykite rizikas
 4. Vyksta akcija, į banko kortelę nėra 3$ mokesčio. Į monese greičiau ,nei per parą atėjo. https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv
 5. Turbūt vienas iš privalumų būtų responsible dizainas, kad ir su telefonu patogu būtų žiūrėti.
 6. Leidžia dar, jokių problemų. Dabar kažkokia akcija su online cashback vyksta ir turėtų neblogų update pareiti po naujų. Švenčių proga atiduosių 10% jums atgal nuo investuotos sumos.
 7. Atradau telegram kasimo botą Kasa automatiškai, kas valandą nereikia spaudinėti. Reikia keltis lygį už deimantus, jog kastu daugiau. Kas 12 h galima išlošti iki 100 deimantų. Minimali išmoka 0.001 btc Už registraciją duoda deimantų kitam lygiui. Nuoroda: https://t.me/Crypto_Claimer_Bot?start=1356650544 Išmokos neturiu, bet užsiregistravę per mane prisidesite prie greitesnės išmokos. P.S. pats pinigų ne investuosiu.
 8. Šiandienos išmokos iš 2 mano paskyrų. Atėjo per ~18 valandų.
 9. Neseniai gauta išmoka Realiai galvojau jog bus eilinis hyip, bet projektui beveik jau metai ir visdar mokus. Manau projektas turintis perspektyvą. Dėl daugiau informacijos visada galiu pakonsultuoti.
 10. Manau reiktų ir šiam puslapiui ssl, Google reitinguotų aukščiau.
 11. Taip sekasi vienai iš mano paskyrų. Kitos paskyros truputi mažiau uždirba profito, tačiau vistiek pliusas. P.S. Mačiau jog yra investavusių nemažai per mane, tačiau niekas man nerašo 🤔
 12. Pastebėjau jog daug kas kviečia draugus kurie investuoja. Jei taip darote, tai turite ir patys kažkiek investuoti, kitaip tie 5% ateina man. Taip pat pastebėjau jog dominuoja 10-20$ investavimas, tačiau atsipirkimas su tiek tik prailgęs. Asmeniškai rekomenduočiau investuoti 50-60$, taip pirmąją išmoką pasiekti bus daug lengviau. Taip pat investavę parašykite man ir grąžinsiu 5% nuo investuotos sumos. Rizika prarasti pinigus šiuo momentu yra gana maža dėl projekto amžiaus ir didėjančio investuotojų skaičiaus, o galimas pelnas gali būti +100%.
 13. Asmeniškai buvau investavęs 1200$, prieš porą dienų įsidėjau dar 1800$. Dabartinis tikslas bus atgauti 2k, o toliau viską reinvestuoti.