Sarunas112

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Taškų

  40 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  N/A

Sarunas112 paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 30 2020

Sarunas112 turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

3 Neutrali

Apie Sarunas112

 • Gimtadienis 1992.07.30

Paskutiniai profilyje apsilankė

251 profilio peržiūros
 1. Visi laukiami. Kuo daugiau žmonių tuo įdomiau.
 2. Apie zvejojam.lt Šioje svetainėje jus rasite labai daug visokių patarimų ir naujienų susijusiu su žūklę, bei grybavimų. Nepaslaptis, kad Lietuviai mėgsta ne tik žvejoti bet ir grybauti, todėl bus ateiti pridėtos skiltis apie grybavimą. Dar mąstau apie medžiokle, tačiau čia ateiti bandysiu plėstis, kol kas šiandienai tik apie žvejybą. Na o dar čia rasite apie spiningavimą, žvejyba pludine meškere, žvejyba feeder'iu, žvejyba ant ledo, apie valtis, apie variklius, skelbimai, dovanojo, parduodu, keičiu, siūlau, Apie valus, meškeres, rites ir dar daugiau... Kilo kitų bėdų? rašom email: sarassss87@gmail.com
 3. 200 - asis narys(ė) Sveiki, Katik įvyko pirmas konkursėlis mini, taigi iškarto jau skelbiamas antras konkursėlis ir taškai 5x kartų kilą iškarto 🙂 Forume šiuo metu jau yra 102 vartotojai. Laukiama 200 - ojo vartotojo ir bus renkamas atsitiktinis narys kuris gaus 500 taškų! Kaip viskas vyks? Kaip užsiregistruos 200 narių forume, bus renkami 3 atsitiktiniai nariai kurie laimės taškus: 1 narys - 500 taškų. 2 narys - 250 taškų. 3 narys - 50 taškų. Kad vyktu viskas sąžiningai bus viskas filmuoja su kamera desktopo t.y. su programėle Debut Video Capture Software Toliau bus naudojama svetainė https://www.calculator.net išrinkti 3 laiminguosius. Sėkmės visiems!
 4. Dar 13 nauju narių ir konkursas prasidės! Iškarto sekančią dieną bus renkamas laimėtojas kuris laimės: 1 narys - 100 taškų. 2 narys - 70 taškų. 3 narys - 50 taškų. Dar nedalyvauji?! Tuomet nelauk ir registruokis dabar! https://uzdarbioforumas.lt ir dalyvauk konkurse.
 5. Tavo įdėja supratau, vadinasi domiesi uždarbiu internete kažkiek jai taip sakai. Arba domiesi crypto. Moki programuoti?
 6. Tai ir taip buvo aišku dėl tokiu dalyku 🙂 bet liuks kad į prieki, kaip matau ir google adsence jau forume liuks!
 7. Sarunas112

  3 Web designs

  Man antras iš 3 patiko šeip visai nieko jai wordpress pritaikyti.
 8. Forumas po truputi juda į prieki. tad sugalvojau toki mini konkursėlį, ar akcija, kaip čia pavadinti geriau nežinau. Forume šiuo metu jau yra 66 vartotojai. Laukiama 100 - ojo vartotojo ir bus renkamas atsitiktinis narys kuris gaus 100 taškų! Kaip viskas vyks? Kaip užsiregistruos 100 narių forume, bus renkami 3 atsitiktiniai nariai kurie laimės taškus: 1 narys - 100 taškų. 2 narys - 70 taškų. 3 narys - 50 taškų. Kad vyktu viskas sąžiningai bus viskas filmuoja su kamera desktopo t.y. su programėle Debut Video Capture Software Toliau bus naudojama svetainė https://www.calculator.net išrinkti 3 laiminguosius. Sėkmės visiems!
 9. Sveiki, Noriu jums pristatyti savo tinklapį. Tai nėra labai stebuklingas ar su kosminiu srautu puslapis, tačiau aš asmeniškai žinau nemažai būdų kaip galima užsidirbti internete. Darbu internete jau domiuosi nuo 2012m. todėl iki šiandien dienos sukaupias jau nemaža patirti. Sukurdamas šią svetainę, noriu su jumis pasidalinti uždarbiu internete, kaip galima užsidirbti naršant internete ar minimaliai Įnvestuojant laiko. Jai sudominau prašau apsilankyti svetainėje: https://uzdarbioforumas.lt Dalyvaukite diskusijoje jai kas neaišku ir aš jums atsakysiu į jūsų rūpimus klausimus. Taip pat forume yra galimybė užsidirbti pinigų rašant postus. 1 taškas 0,001$ Minimalus išmokėjimas yra 100 taškų. Išmoka į paypal, perfectmoney, payeer Vienas postas 1 taškas! Nauja tema 2 taškai! Apklausa 3 taškai Registracija 5 taškai Kiekvienas gali pasirinkti kur dažniausiai lankosi ir koks būdas jam geriausias! Taigi yra 3 būdai kurios aš jums siūlau: Prisijungti prie forumo - https://uzdarbioforumas.lt Prisijungti prie Facebook grupės - https://www.facebook.com/groups/2036550476395900/ Prisijungti prie discord serverio - https://discord.gg/yxyHnas Negana to svetainė labai pakeista ir daug atnaujinta visokių dalykų ir pridėta visokių būtinų ir žaismingų modifikacijų pavizdžiui medaliai, taškų sistemą, pinigų grininimas, paprastesnis ir suprantamesnis forumas, naujų forumų apie laisvalaikį sukurta, pakvietimų sistemos, reputacijos, išverstos modifikacijos į Lietuvių kalbą ir t.t. Maloniai kviečiu prisijungti ir tapti sėkmingų uždarbiautojų! Laukiu jūsų visu.
 10. Ikmi metu galo planuoju dar pabaikti store versti atnaujinimą įdėsiu čia 🙂
 11. Kiek pats galėjau ir kiek man reikėjo isiverčiau IPB v4.5.3 versija. Žinoma ne 100% išversta bet tikrai daugiau nei pusia ir visos pagr. beveik funkcijos išverstos. Slaptažodis: uzdarbioforumas.lt Kadangi negaliu prikabinti failo .rar tai patalpinu kitoje talpykloje. Atsiųsti