Tomas

Ai.marketing - investavimas į reklamas(50$ dovanų)

Rekomenduojami pranešimai

Honkongo projektas, pati įmonė gyvuoja apie 3 metus, šis tinklapis dar neturi metų. Įmonė taip pat užsiima kitais projektais.

Būtent šio tinklapio esmė yra panaudoti AI technologijas reklamoje. Pasinaudodamas analizemis, robotas suranda tinkamiausius produktus ir juos reklamuoja. Pasinaudodamas kitų garsių įmonių cashback programomis projektas taip generuoja pajamas. Visi reklamavimai vyksta bendram portfeli, tačiau pardavimai paskirstomi atsitiktine tvarka pagal investuota sumą. Limitas būtų kažkur 3k dolerių vienai paskyrai.

Kad galėtumet pasižiūrėti kaip veikia projektas, jie paskolina jums 50$, kuriuose reikės vėliau grąžinti. Jie turėtų sugeneruoti per mėnesį 23-30$ pelno , kuris liks jums. Tačiau pasinaudojus šitą akcija, pirmas išsiėmimas yra nuo 100$.

Ką reikės daryti? 

1. Registracija čia:  https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv registruokitės paspaudę ant "smegenų"

2. Užpildote visus duomenis ir viskas, laukiate, kol robotas pasiims 50 usd ir investuos.

3. Jeigu norite uždirbti daugiau, tai siūlau investuoti ir gausite daugiau cashback.

4. Galite kviesti draugus ir jeigu jie įdės pinigų - jūs gausite 5% proc nuo įdėtos sumos

5. Tikrai viskas labai paprasta, puiki vieta padėti kažkokią dalį pinigų, kurie po tam tikro laiko atneš pelną 

Kaip visada prisiminkite, jog investavimas visada susijęs su rizika. Investuokitę tik tai, ką galėtum prarasti.

Iki naujų metų savo refferalams grąžinsių 5% nuo investuotos sumos.

Mano išmoka:

https://www.part.lt/img/8d83677747918470758ed6ca20c9f4e3944.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 2 valandas (-ų) , Wasiulis parasė:

O tu kiek investaves esi?

Asmeniškai buvau investavęs 1200$, prieš porą dienų įsidėjau dar 1800$. Dabartinis tikslas bus atgauti 2k, o toliau viską reinvestuoti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pastebėjau jog daug kas kviečia draugus kurie investuoja. Jei taip darote, tai turite ir patys kažkiek investuoti, kitaip tie 5% ateina man. Taip pat pastebėjau jog dominuoja 10-20$ investavimas, tačiau atsipirkimas su tiek tik prailgęs. Asmeniškai rekomenduočiau investuoti 50-60$, taip pirmąją išmoką pasiekti bus daug lengviau. Taip pat investavę parašykite man ir grąžinsiu 5% nuo investuotos sumos. Rizika prarasti pinigus šiuo momentu yra gana maža dėl projekto amžiaus ir didėjančio investuotojų skaičiaus, o galimas pelnas gali būti +100%.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Taip sekasi vienai iš mano paskyrų. Kitos paskyros truputi mažiau uždirba profito, tačiau vistiek pliusas.

fcc69b8b9891cb16ca8eb23044954b06362.png

P.S. Mačiau jog yra investavusių nemažai per mane, tačiau niekas man nerašo 🤔

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Neseniai gauta išmoka

Screenshot_20201123-144946.png.dd7229065

Realiai galvojau jog bus eilinis hyip, bet projektui beveik jau metai ir visdar mokus. Manau projektas turintis perspektyvą. Dėl daugiau informacijos visada galiu pakonsultuoti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Šiandienos išmokos iš 2 mano paskyrų.

Atėjo per ~18 valandų.

Screenshot_20201201-085932.png.3e688eba2

Screenshot_20201201-085945.png.44300ce38

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite